Czy poniższe zdanie jest o Tobie? 

"Utknęłam zawodowo przez mój angielski..."?


angielski w pracy

Skoro tutaj jesteś, to znaczy, że masz już trochę (a nawet SERDECZNIE) dość... 

-dość pracy na stanowisku, na którym już dawno się nie rozwijasz i marnujesz tylko swój cenny czas

-dość poczucia, że stać Cię na więcej, ale całe lata przeciekły Ci przez palce, a Ty zawodowo nie jesteś tam, gdzie planowałaś, 

-dość poczucia, że Twój angielski biznesowy jest wieczną przeszkodą i blokuje Twój rozwój zawodowy...

- dość poczucia, że uczysz się angielskiego tyle lat, ale nadal nie mówisz pewnie w tym języku!


Cieszę się, że tu trafiłaś!
 
Na co dzień pomagam ambitnym kobietom mówić pewnie po angielsku 
i dzięki temu zacząć w końcu realizować swoje najśmielsze cele zawodowe i marzenia

(tak, właśnie te najśmielsze, które już dawno zakopałaś, albo schowałaś do szafy!).
Przestajemy zadowalać się "jakoś tam jest, mogłoby być gorzej"- we are playing BIG here!

Uwielbiam patrzeć, jak kobiety biorą sprawy w swoje ręce, odkładają swoje wymówki na bok, zaczynają wymiatać w angielskim w pracy i zmieniają swoje życie na lepsze.  

Uparcie wierzę, że "the sky is the limit" i możesz osiągnąć to, co chcesz bez względu na zdolności i wiek (pod warunkiem, że masz dobrą strategię i rzeczywiście baaardzo tego chcesz!). 

ARE YOU WITH ME, STILL?

angielski biznesowy

Hi there

Nazywam się Marta Kubacka,
angielski biznesowy i wymowa brytyjska to mój konik!

To, co mnie wyróżnia na rynku to nie to, że mam odpowiednie papierki i kwalifikacje, żeby uczyć angielskiego. 

Zdobycie tytułu licencjata i magistra na uniwersytecie szkockim było dla mnie tak naprawdę jedynie rozgrzewką

Praktyczne umiejętności i wiedza przyszły później.  

Dopiero jak weszłam na ring i starłam się z rzeczywistością jako pracownik  dużej, międzynarodowej firmy włoskiej, dowiedziałam się jak „od kuchni” wygląda praca w korporacji i jaki konkretnie język jest naprawdę użyteczny i z jakimi trudnościami zmagają osoby, które na co dzień pracują w języku angielskim.

Jestem praktykiem.

Krótko po studiach w UK wylądowałam w północnych Włoszech i wsiąknęłam w “korpo świat" i angielski biznesowy na prawie 10 lat. 

W tym czasie "ciągnęłam 2 etaty"- jeździłam służbowo po całej Europie,  koordynowałam projekty międzynarodowe IT i jakby tego było mało równocześnie szkoliłam językowo (z zakresu angielskiego biznesowego) zarówno kadrę kierowniczą, inżynierów jak i pracowników administracyjnych. 

Chcesz poczuć się pewnie ze swoim angielskim i rozwijać się zawodowo? 

Rozumiem Cię bez słów! Ja to wszytko przerabiałam na własnej skórze! 

Pomogę Ci oswoić angielski biznesowy, jeśli dopiero przygotowujesz się do pracy w języku angielskim, jak i jeśli zasiedziałaś się zbyt długo w jednym miejscu pracy, od dłuższego czasu czujesz, że czas na zmiany- czas na lepszy angielski i lepiej płatne stanowisko pracy

ARE YOU WITH ME, STILL?

Na rozgrzewkę...
obejrzyj nagrania ze szkoleń na żywo 
i zobacz, jak nastawić się na sukces
w angielskim i w pracy!

angielski w pracy

Szkolenie: 

"Czas na Angielski w 2024. CEL, PLAN PAL" 

To ekspresowe,

 30-minutowe szkolenie POMOŻE CI POGONIĆ LENIA i WYPCHNĄĆ TWÓJ ANGIELSKI BIZNESOWY NA CAŁKOWICIE NOWY POZIOM W 2024 ROKU!


angielski biznesowy

Szkolenie:

"Small Talk PRO

Jak prowadzić small talk lekko i profesjonalnie"

To bardzo praktyczne szkolenie (zupełne "must know"),  które pomoże Ci zrozumieć i oswoić small talk i wykorzystać go na własną korzyść, kiedy nawiązujesz nowe relacje w pracy.

angielski dla biznesu

Szkolenie:

"5-składnikowy przepis na sukces w Nauce angielskiego"

Zebrałam moje 30-letnie doświadczenie jako uczeń i 10-letnie doświadczenie jako nauczyciel i stworzyłam prosty i skuteczny (i pyszny!) przepis na angielski.  Na szkoleniu krok po kroku przeprowadzę Cię przez wszystkie składniki (będziemy piec ... angielski!)


Zobacz, jak to zadziałało u moich kursantek:



Jako prawniczka mam codzienny kontakt z klientami zagranicznymi i odkąd zaczęłam pracować nad wymową wzrósł mój komfort pracy. Już nie stresuje mnie perspektywa rozmowy z Brytyjczykami, widzę że jestem dużo lepiej rozumiana, a co najważniejsze - to ja wreszcie zaczęłam rozumieć native speakerów. To kolosalna zmiana w moim rozwoju. Wiedza, która zdobywam na zajęciach daje mi dużo pewności siebie. Kurs polecam wszystkim osobom, które na co dzień pracują z klientami zagranicznymi. 
 
Zajęcia prowadzone przez Martę są bardzo atrakcyjne, dopracowane, a ona zawsze perfekcyjnie przygotowana. Kurs wymowy jest przemyślany i ma bardzo dużo praktycznych ćwiczeń. W opanowaniu nowych dźwięków bardzo pomagają mi "triki", które tłumaczy Marta. 
 
Kurs jest bardzo intensywny i totalnie zmienia myślenie o wymowie angielskiej. Mimo, że uczę się angielskiego już od 20 lat, to dopiero teraz zrozumiałam jak wiele błędów popełniałam i jaki "śmietnik" fonetyczny był w mojej głowie. Kurs pomógł mi mówić bardziej profesjonalnie. 

Magdalena Krupska

RADCA PRAWNY- WARSZAWA


Jestem typowym "non native English speaker" - angielskiego uczyłam się w szkole, a później na kursach prywatnych. Z fonetyką języka nie miałam tak naprawdę nigdy do czynienia. Po pierwszych zajęciach Marta określiła słabe strony mojej wymowy i następnie krok po kroku na kolejnych spotkaniach ćwiczyłyśmy poszczególne dźwięki. 

Byłam pozytywnie zaskoczona efektami już po kilku tygodniach nauki. Marta ma bardzo dobre podejście, dostosowane do potrzeb ucznia, jest bardzo cierpliwa i zaangażowana. Jeśli na zajęciach napotkałam trudność z wyartykułowaniem jakiegoś dźwięku, Marta tak długo wszystko tłumaczyła, aż załapałam. Wszystkie lekcje prowadzone były w profesjonalnej i serdecznej atmosferze. Marta jest po prostu bardzo dobrą nauczycielką z pasją.

Bardzo doceniam Twoją energię, otwartość i ogromny zasób wiedzy, zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Widać po Tobie, że pracujesz z pasją i zależy Ci na tym, aby Twoi kursanci osiągnęli jak najlepsze rezultaty. Sposób tłumaczenia dostosowujesz do kursanta/ucznia. Potrafisz nawet trudne rzeczy przedstawić w łatwy sposób, by każdy zrozumiał. Nigdy nie czułam się negatywnie przez Ciebie oceniana, nawet jak popełniamy podstawowe błędy językowe. Na każdej lekcji zarażałaś mnie swoją pozytywną energią:) 

Pracę z Tobą poleciłabym osobom, które są zmęczone tradycyjnymi szkołami językowymi. 

Osobom, które szukają nowego i bardziej efektywnego sposobu nauki języka angielskiego. Osobom, które chcą zobaczyć pierwsze prawdziwe efekty swojej pracy nad angielskim już po kilku lekcjach, a nie po kilku miesiącach tradycyjnego kursu w szkole językowej.

Marta, jeszcze raz chciałam Ci podziękować za nasze wspólne lekcje oraz za dostęp do twojego kursu on-line. Dobra wymowa bardzo pomaga we wzroście pewności siebie w mówieniu. 

Kurs z Tobą to była bardzo  dobra inwestycja.  

Powiem Ci, że czuję mega satysfakcję, że ta cała praca nad wymową przyniosła takie widoczne rezultaty.  Bez lekcji z Tobą nigdy bym nie osiągnęła takiej poprawności, nie miała takich efektów.


Joanna 

POzNAŃ



“Najbardziej podobało mi się, że czułam, że codziennie coś robię, żeby się poprawić. Mega motywacja, że to tylko 15 minut dziennie, a można tyle zdziałać.

Polecam wyzwanie każdemu, kto narzeka od lat, że nie ma czasu na naukę!“

Dorota Toczek

MARKETING SPECIALIST

Marto,

Kurs jest super! Nigdy bym nie pomyślała, że po całym dniu pracy oraz opieki nad dziećmi, będę co wieczór z radością,ciekawością i motywacją siadać do lekcji angielskiego. Urozmaicone tematy, zabawne filmiki, odesłania do ciekawych wywiadów czy piosenek, a przede wszystkim genialnie tłumaczenie gramatyki i zasad wymowy.

Pozdrawiam

Asia”

Joanna


"Cześć Marta, chciałam się tylko pochwalić, ze przerobiłam wszystkie lekcje odnośnie wymowy i jestem pod wrażeniem Twojej umiejętności przekazywania wiedzy - gdybym 10 lat temu miała taki kurs inaczej wyglądałaby moja motywacja do nauki angielskiego i efekty tego - prawidłowa wymowa (w moim wykonaniu tragedia) była dla mnie poprzeczka nie do przeskoczenia! Myślałam, że tego nie da się po prostu nauczyć, a Ty swoim kursem "podajesz rękę" i "budujesz most" a reszta to tylko własne zaangażowanie!

Magda


Kurs wymowy Marty to absolutny game changer. Kupując go nie spodziewałam się czegoś tak wielkiego. Polecam każdej ambitnej i wymagającej osobie, która chce wskoczyć ze swoją wymową na poziom PRO, nabrać pewności siebie  i brzmieć profesjonalnie.

Robiąc jeden moduł nie mogłam się doczekać kolejnego To nie jest nauka, to jest przyjemność i zabawa! To nie są typowe lekcje przy których trudno jest Ci się skoncentrować i ziewasz po 5 minutach. Marta tłumaczy wszystko w tak prosty, lekki i ciekawy sposób, wszystko popiera przykładami i przyprawia humorem, ciekawymi historyjkami dzięki czemu szybciej zapamiętujemy informacje.

Kurs jest do tego doskonale przygotowany, ustrukturyzowany, przemyślany do najmniejszego szczegółu.

Marta wyróżnia się na tle innych nauczycieli swoją niesamowitą osobowością, kreatywnością, nieprzeciętnym profesjonalizmem, zdolnościami coachingowymi i cudownym wręcz poczuciem humoru. Widać to gołym okiem, że kocha to co robi i wkłada w to całą siebie. 

Dorota Kostrzewa 

PSYCHOLOŻKa POZYTYWNA- ALICANTE

To dostępne jest również dla Ciebie!

Czujesz, że czas
zadbać o swój angielski biznesowy
i zacząć wykorzystywać swój potencjał
?

Odbierz bezpłatne szkolenie, które pomogło wielu kobietom ruszyć z miejsca
i otworzyć furtkę do nowych możliwości!

Odłóż na bok wymówki. 
Obejrzyj szkolenie. 
Zacznij uczyć się skutecznie.
Efekty mogą Cię bardzo zdziwić.

Szukasz kompleksowego rozwiązania i jesteś gotowa na językową i zawodową TRANSFORMACJĘ? 

I got you! 

Wybierz program, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i zacznij już dziś dziś!

angielski biznesowy
  • Chcesz rozwijać się zawodowo, ale blokuje Cię Twój angielski?
  • Chcesz zaaplikować na stanowiska, które wymagają płynnej komunikacji biznesowej, ale czujesz, że Twój angielski jest zbyt słaby, aby podołać?

A może...

  • Już pracujesz w języku angielskim, ale nie czujesz się pewnie w sytuacjach, które wymagają od Ciebie mówienia po angielsku?
  • Na spotkaniach biznesowych masz wrażenie, że brzmisz gorzej niż Twoi koledzy i klienci, co wpływa na Twoją pewność siebie?                    
  • Zobacz, jak dzięki mojej autorskiej metodzie możesz już w 60 dni odblokować swój angielski biznesowy i nabrać pewności siebie w mówieniu w pracy!

TO COŚ DLA MNIE! POKAŻ, JAK PROGRAM WYGLĄDA OD ŚRODKA!

angielski w pracy

Nie lubisz swojej wymowy?

Denerwuje Cię, że nie potrafisz wymówić niektórych słów?

Zamiast skupić się, na tym, co chcesz powiedzieć głowisz się nad poprawną wymową? 

Czasem po prostu milczysz na spotkaniach i przez to tracisz jako pracownik?

Masz ambitne cele zawodowe, ale czujesz, że od lat stoisz w miejscu?

Skorzystaj z jedynego tak kompleksowego programu transformacji wymowy na rynku polskim i przestań wstydzić się swojej wymowy. Zobacz, jakie rezultaty osiągają moi kursanci i daj się przeprowadzić za rękę przez cały proces. Zrobimy to razem! 

Obejrzyj nagranie ze szkolenia o wymowie i zdecyduj, czy program jest dla Ciebie!

TAK, CHCĘ POPRAWIĆ WYMOWĘ I BRZMIEĆ PROFESJONALNIE PO ANGIELSKU! 

angielski biznesowy

STRATEGICZNA KONSULTACJA  1:1

Od lat uczysz się angielskiego, ale masz poczucie, że ciągle nic nie umiesz? 

Masz dość kręcenia się w kółko i tracenia czasu na metody, które po prostu dla Ciebie nie działają? 

Doszłaś do ściany i od dłuższego czasu nie możesz wskoczyć z Twoim angielskim na wyższy poziom? Masz trudności, których nie potrafisz przeskoczyć? 

Potrzebujesz wsparcia i indywidualnego podejścia?

Zainwestuj w strategiczną konsultację 1:1, otrzymaj wsparcie 

i spersonalizowany plan działań.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ, JAK SKORZYSTAĆ

angielski w pracy

Po latach klepania na pamięć regułek i wypełniania zadań z lukami cały czas nie rozumiesz czasów angielskich i nie potrafisz ich zastosować w praktyce?

Przerobiłaś już milion ćwiczeń...i nic nie działa?

Twoja wiecznie pełna skrzynka mailowa czeka na Twój szybki odzew, a Ty tracisz dobre kilkanaście minut na napisanie jednej, krótkiej odpowiedzi po angielsku, bo ciągle się wahasz, którego czasu użyć?

Siedzisz cicho na spotkaniach w pracy, bo wolisz się nie odzywać, niż popełnić błąd?

Co innego używać czasów angielskich w codziennej konwersacji, a co innego w biznesowym kontekście, gdzie oczekują od Ciebie poprawności w mowie i piśmie, a do tego gonią Cię terminy!

Ten kurs w przystępny i prosty do zapamiętania sposób nauczy Cię, jak żonglować czasami angielskimi, aby skutecznie i szybko przekazać, to, co chcesz!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ 

my proven system

Podkręć swój angielski biznesowy!
Dołącz do grupy na Facebook'u i skorzystaj z bezpłatnych szkoleń!

angielski biznesowy

Najnowsze wpisy na blogu...

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

marta@englishlikeapro.pl

ENGLISH LIKE A PRO

MARTA MARIA KUBACKA


© 2023 English like a PRO di Marta Maria Kubacka. Wszystkie prawa zastrzeżone.

P.IVA 03935640122    Polityka Prywatności Regulamin Polityka Newsletter  

Love what you see?

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

My "10 step road to success" free guide

Donec id elit non mi porta gravida at eget metus. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Maecenas faucibus mollis interdum. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh.

Close
Scroll to Top