MARTA KUBACKA

Dlaczego suszę kobietom głowę o angielski
 i o.... KISZENIU  OGóRA!

Keep scrolling

Cześć, tutaj Marta- pół kobieta, pół słownik:) 

I’m only kidding! Ale trochę w tym prawdy jest, bo kocham angielski i pomagać ambitnym kobietom mówić pewnie po angielsku i spełniać swoje zawodowe marzenia.

Uwielbiam patrzeć, jak kobiety biorą sprawy w swoje ręce, odkładają swoje wymówki na bok, zaczynają wymiatać w angielskim i zmieniają swoje życie na lepsze!

Tak, zmieniają swoje życie na lepsze!

To, czego nie uświadamia sobie większość ludzi jest to, że
dobra znajomość angielskiego ma efekt domina w naszym życiu, otwiera drzwi do nowych możliwości  i może doprowadzić do zaskakujących wydarzeń, o których nawet nam się nie śniło

Pochodzę z małej wsi pod Toruniem i jestem żywym dowodem na to, że angielski zmienia życie. 

Jako 20 letnia dziewczyna i totalny życiowy żółtodziób załapałam się na roczne stypendium na studiach i  wyjechałam na kurs angielskiego do Szkocji. Pamiętam ten dzień i lot do Glasgow, jak dziś, bo pierwszy raz w życiu poleciałam wtedy samolotem.

Lecąc do Szkocji wcale nie podejrzewałam, że zostanę w Szkocji na ponad 6 lat, zrobię tam studia magisterskie i licencjackie, a następnie wyjadę do północnych Włoch uczyć włoskich managerów i pracowników dużej firmy IT angielskiego biznesowego. 

Nigdy mi się nie śniło  się też, że będę jeździć prawie dekadę po całej Europie i koordynować projekty międzynarodowe. Więcej o mojej historii możesz poczytać tutaj, bo teraz chciałabym skupić się na Tobie! 

Tak, na Tobie


Moja specjalizacja jest uczenie kobiet nie bez powodu!

Dlaczego kobiet? 


Bo dogłębnie rusza mnie to, że kobiety nie wierzą w swoje umiejętności i zdolności, wycofują się, oddają pałeczkę mężczyznom i chowają swoje marzenia i potencjał do głębokiej szafy, zamiast rozwijać się zawodowo i korzystać z życia.  Wkurza mnie też to, iż wszczepiony w nas kobiety perfekcjonizm i skromność rzuca nam mentalne kłody pod nogi, przez co boimy się próbować, sprawdzać, bo nie dajemy sobie przestrzeni i zgody na robienie błędów (co w nauce języka i karierze jest całkowitym killerem). 


Często nawet nie próbujemy, bo łatwiej jest coś oddać walkowerem, niż się rozczarować samymi sobą. 

Może jesteś w takim miejscu w życiu, że czujesz, że musisz coś zmienić. 

Zmienić pracę i zacząć się rozwijać, bo czujesz, że w aktualnym miejscu pracy zaczyna brakować Ci powietrza, zaczynasz się powoli dusić... 


Trochę przeciągasz decyzję o zmianie, bo wszyscy wokoło mówią Ci, że to tylko praca, że w innej Ci lepiej nie będzie i że i tak masz szczęście, że ją masz, bo przecież inflacja, bo przecież wojna w Europie i inne straszaki…


Ty tylko kiwasz głową na te “dobre rady”, ale w głębi duszy wiesz, że to nie jest Twoje miejsce i że stać Cię na więcej. 

Masz już dość godzenia się na :”nie jest tak źle-mogłoby być gorzej”. 

Czujesz, że utknęłaś zawodowo i to nieprzyjemne uczucie odbija się negatywnie na Twój całościowy stan mentalny- wstajesz niechętnie rano do pracy, a po pracy jesteś tak wyssana z energii, że nie masz już na nic więcej siły.

Nie masz siły na to, aby się odważyć...

Rozumiem Cię kobieto, bo sama
tam kiedyś byłam!

Zbyt długo zasiedziałam się w jednym miejscu pracy, w którym jak to żartobliwie określam- kisiłam “ogóra”. 

Dosłownie zakonserwowałam się na dobre kilka lat za długo na miłej posadce, która nie była zła, ale która sprawiała, że po latach robienia tego samego czułam, że się mentalnie cofam, a czas nieubłaganie przelatuje mi przez palce. 

I siedziałam tak i kisiłam swoje marzenia i plany na przyszłość i nie mogłam się zebrać i wyjść z klatki narzuconych  przez samą siebie (tak naprawdę) ograniczeń. 

Gdyby nie pomoc mentorki, która dała mi przysłowiowego kopa w d…, pokazała inną perspektywę, pomogła uwierzyć w siebie i zrobić ten pierwszy krok…. Prawdopodobnie dalej bym tego ogóra kisiła i nigdy nie zaczęłabym realizować swoich zawodowych marzeń-nie otworzyłabym 

English like a PRO.  


Pomoc mojej mentorki uświadomiła mi, że często tak zapętlamy się w swoje ograniczające myślenie, że bez pomocy kogoś z zewnątrz trudno nam coś zmienić. Dlatego tak, jak kiedyś ona była zapalnikiem zmiany, tak samo ja teraz pomagam innym kobietom postawić na siebie i zrobić ten pierwszy krok. 

Jeżeli i Ciebie od lepszej przyszłości dzieli inwestycja w swój rozwój, a konkretnie w angielski - mogę Ci w tym pomóc.

Dobry angielski otwiera furtkę nie tylko do większych możliwości zawodowych, ale i wyższych zarobków.Nie czekaj, aż dojdziesz do ściany!

Nie czekaj kolejnych 10 lat bo skończysz, jak ta Pani:

 


Już teraz zacznij inwestować w swój rozwój, krok po kroku wypychaj swój angielski na wyższy poziom.


To nie stanie się z dnia na dzień, nie mam czarodziejskiej różdżki!

Jednak gwarantuję Ci, że z odpowiednią strategią i przy odrobinie samozaparcia- doprowadzisz swój angielski 

na zupełnie inny poziom i zmienisz swoją aktualną sytuację.Musisz zrobić tylko 1 rzecz- PODJĄĆ DECYZJĘ, że PO TO IDZIESZ! 

Kiedyś poniższe zdanie bardzo zmotywowało mnie do działania-może zmotywuje też i Ciebie:


“NIE MÓW, ŻE CHCESZ- PO PROSTU BIERZ!”

Osoby, które odnoszą sukces szybko podejmują decyzje.


Osoby, które wiecznie się zastanawiają utykają i nie robią nic.


Najlepszy czas na działanie był 10 lat temu, drugi najlepszy czas jest dzisiaj!Obejrzyj mój krok po kroku poradnik!

NIE WIESZ, OD CZEGO ZACZĄĆ, JAK ZAPLANOWAĆ SWOJĄ TRANSFORMACJĘ?

Odbierz natychmiastowy dostęp do bezpłatnego, które pomogło wielu kobietom ruszyć z miejsca i otworzyć furtkę do nowych możliwości!

marta kubacka

Prowadząca: Marta Kubacka

Co poruszę na szkoleniu i co zyskasz Ty?


Sign up, it's free!

PS. Prywatnie mieszkam w północnych Włoszech z mężem i 4- letnim synkiem i nic mnie tak nie relaksuje, jak las i wyjazdy poza Europę (najlepiej do Azji). 


Jestem też totalnym nerdem rozwoju osobistego i efektywnej nauki,  przez to poza samym językiem serwuję na moich darmowych szkoleniach i social media praktyczne wskazówki, które pozwalają zwiększyć efektywność w nauce, gdyż wiem, że możesz mieć dostęp do najnowocześniejszych i najlepszych materiałów, ale jeśli nie będziesz uczyć się metodą dopasowaną do Twojego zabieganego stylu życia, nie będziesz znać technik, dzięki którym zwalczysz własne lenistwo, wyrobisz dobre nawyki i uczciwie wytrwasz w nauce, to ta Twoja nauka okaże się prędzej, czy później picem na wodę. Moje kwalifikacje lektorskie 
BA i MSc in English Language Teaching
(stopień licencjacki i magisterski)
+ setki przeprowadzonych spotkań biznesowych w języku angielskim,
+ dziesiątki delegacji projektowych w całej Europie podczas pracy w korporacji międzynarodowej,
+ setki godzin spędzonych na szkoleniu specjalistów z zakresu Business English,
+stworzenie platformy wiedzy i 5 wideo kursów online z zakresu wymowy angielskiej i angielskiego biznesowego
.....and still counting! 

CONTACT


marta@englishlikeapro.pl

ENGLISH LIKE A PRO

MARTA MARIA KUBACKA

© 2023 English like a PRO di Marta Maria Kubacka. Wszystkie prawa zastrzeżone.

P.IVA 03935640122    Polityka Prywatności Regulamin Polityka Newsletter  

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Scroll to Top