Follow Me

Close
konwersacje angielski skype

Stresujesz się przy rozmowach po angielsku?

Wstydzisz się mówić, bo nie lubisz swojej wymowy?

Nie możesz pracować swobodnie, bo brakuje Ci słownictwa biznesowego?

Przez lata wykuwałeś na pamięć gramatykę i cały arsenał słówek, a jak masz coś powiedzieć po angielsku to się gubisz albo całkowicie zamierasz?

Oto rozwiązanie!

Konwersacje po angielsku online są dla Ciebie jeśli:

Tailor-made lessons

  • Cenisz indywidualne podejście i zależy Ci na efektach- każda lekcja dostosowana jest do Twoich indywidualnych potrzeb i celów. Przygotowuje materiały, które trafiają w sam punkt Twoich trudności.

Flexibility

  • Potrzebujesz elastycznego podejścia- masz napięty, bądź nieregularny grafik pracy i nie możesz chodzić na zajęcia zawsze w tym samym czasie.

Saving time

  • Nie lubisz tracić czas na dojazdy.
  • Preferujesz uczyć się w komfortowych, domowych warunkach lub w jakimkolwiek miejscu, gdzie masz dostęp do wi-fi.

Pleasant atmosphere

Lubicz uczyć się w przyjaznej atmosferze.

Jak wyglądają spotkania online?

  • Przed każdymi zajęciami dostajesz do przeczytania w domu tekst lub filmik do obejrzenia na wybrane przez Ciebie tematy. Podczas zajęć nie tracimy czasu na czytanie i rozwiązywanie zadań ale maksymalnie skupiamy się na ćwiczeniu mówienia. Rozwijamy Twoje słownictwo branżowe i płynność mówienia. Rozwiewamy Twoje wątpliwości, nabierasz pewności w konwersacji w języku angielskim.

 

  • Zajęcia odbywają się przez Skype bądź Google Hangouts. Wszystkie materiały będę Ci udostępniać na Twoim koncie Google Drive. Wystarczy dostęp do internetu, gdyż te narzędzia są całkowicie darmowe.

 

  • Konwersacje odbywają się w wybranych przez Ciebie terminach i godzinach. Pakiet 10 zajęć musisz jednak wykorzystać w przeciągu 20 tygodni od wykupienia lekcji.

Dlaczego warto zainwestować w zajęcia ze mną?

Marta Kubacka

Specjalizuję w angielskim biznesowym i jestem w tym świetna!

Poza odpowiednimi kwalifikacjami nauczycielskimi(zdobyłam tytuł licencjata i magistra na uniwersytecie szkockim- Stirling University) mam wieloletnie doświadczenie jako pracownik dużej, międzynarodowej włoskiej firmy IT, także wiem, jaki konkretny język jest naprawdę użyteczny i z jakimi problemami zmagają osoby, które na co dzień pracują w języku angielskim.

Dzięki temu przygotowuje materiały, które trafią w sam punkt Twoich trudności.

Ważna jest znajomość typowych fraz, które od razu ulepszą Twoją komunikację z klientami i kontrahentami czy współpracownikami.

Pokażę Ci, że nie musisz być alfą i omegą, aby swobodnie posługiwać się angielskim w sprawach zawodowych.

Jak uczę?

Jestem przekonana, że nie ma żadnego sensu przerabianie od deski do deski grubych podręczników gramatycznych, ale kluczem jest zdobycie konkretnej wiedzy, dzięki której będziesz czuł się pewnie w pracy i komunikował się bez problemu.

Naukę angielskiego przeplatam ze wskazówkami, które pozwolą Ci zwiększyć Twoją efektywność w nauce, jak i w innych sferach życia, gdyż dam sobie uciąć głowę, że możesz mieć dostęp do najnowocześniejszych i najlepszych materiałów, ale jeśli nie będziesz znał technik, dzięki którym zwalczysz własne lenistwo, wyrobisz dobre nawyki i uczciwie wytrwasz w nauce, to ta Twoja nauka okaże się prędzej, czy później picem na wodę!

 

Skontaktuj się ze mną:

kursybusinessenglish@gmail.com