Follow Me

Close

Nareszcie kurs wymowy, który działa!

Wstydzisz się mówić, bo nie lubisz swojej wymowy?

Często musisz się powtarzać, bo rozmówcy Cię nie rozumieją?

Uważasz, że Twój akcent woła o pomstę do nieba?

kurs wymowy
Screenshot 2022-08-19 at 17.28.31

Stworzyłam jedyny taki kurs wymowy na rynku, który pomaga nawet najbardziej opornym odmienić swoją wymowę nie do poznania.

Nazywam się Marta Kubacka.

Na co dzień pomagam pracownikom korporacji i profesjonalistom, którzy pracują w środowisku międzynarodowym przejść transformację językową i brzmieć bardziej profesjonalnie po angielsku.

 

Często trafiają do mnie po nieudanych próbach samodzielnej nauki w kursach online „do it yourself”, które zalały ostatnio rynek.

Są zawiedzeni, że samodzielna nauka w takich kursach nie przynosi zadawalających rezultatów. Dzieje się tak dlatego, że dorośli nie uczą się wymowy w sposób naturalny, jak robią to dzieci.

 

Nie wystarczy osłuchiwanie się i powtarzanie za kimś. Stare, utwierdzone przez lata złe nawyki wymowy nie zostaną wyeliminowane tylko poprzez słuchanie i powtarzanie.

W nauce wymowy kluczowe jest indywidualne wsparcie, ktoś musi skorygować błędy i odpowiednio Cię nakierować, abyś mógł zrobić realny postęp

W przeciwnym razie zupełnie nieświadomie będziesz dalej powielać stare błędy.

Kursy online są bardzo pomocne, jednak w nauce wymowy

 

NIEZBĘDNY JEST INDYWIDUALNY FEEDBACK 1:1

 

Nikt mnie nie przekona, że jest inaczej!

 

Wiem, bo przerabiałam to na własnej skórze.

Niestety nawet jako osoba po studiach w Wielkiej Brytanii i grupowych zajęciach fonetyki na studiach frustrowałam się, bo ciągle brzmiałam jak Polka.

Dopiero prywatne sesje z accent coach’em przyniosły słyszalne rezultaty.

 

Pod czujnym okiem specjalisty szybko poprawisz błędy, które ciągną się za Tobą latami.

 

Nie łudź się więc, ze samodzielna nauka da świetny efekt.

Posiadanie akcentu jest czymś normalnym,  jednak złe nawyki wymowy, które utrudniają swobodną komunikację naprawdę warto zmienić.

Czy wiesz, że pierwszą rzeczą, na którą zwraca uwagę Twój rozmówca jest Twoja wymowa?

Ludzie w przeciągu zaledwie milisekundy kształtują opinię na Twój temat, na podstawie nie tego, co mówisz, ale JAK mówisz?

Osoby z dobrą wymową są automatycznie postrzegane jako bardziej profesjonalne i kompetentne.

Nieważne, ile pracy włożysz w naukę angielskiego, jeżeli na końcu ludzie mają problem ze zrozumieniem tego, co mówisz…

Możesz mieć najlepszą gramatykę na świecie, a słaba wymowa i tak zepsuje cały efekt.

Dobra wymowa sprawia, że inni od razu przypisują Ci pozytywne cechy, zanim nawet dokończysz zdanie!
Tak działa nasz ludzki umysł.
Osoby z dobrą wymową mają większe szanse na zatrudnienie, gdyż po prostu lepiej wypadają na rozmowach kwalifikacyjnych.

Dlatego stworzyłam program przemiany wymowy, który pomoże Ci się zaprezentować w zupełnie innym świetle!

Screenshot 2022-06-19 at 18.45.47

W moim autorskim programie przeprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces.

Jeśli jesteś mistrzem prokrastynacji i słomianego zapału i tak jak większość ludzi potrzebujesz zewnętrznego motywatora, który dopilnuje, żebyś nie tylko nie odłożył kursu na półeczkę od razu po zakupie, ale żebyś go skończył i wyciągnął z niego maksa, nie martw się!
Wiem, jak trudno utrzymać motywację samemu. Dopilnuję i tak zachęcę Cię do nauki, że wymowy będziesz się uczyć z przyjemnością.
kurs wymowy

Jak ten kurs wymowy odmieni Twoje życie?

  • Twój angielski wskoczy na poziom PRO! Zaczniesz mówić pewnie i zrozumiale,

 

  • Twoja kariera nabierze tempa, bo ludzie zupełnie nieświadomie zaczną Cię postrzegać jako osobę bardziej kompetentną,

 

  • nabierzesz pewności siebie, co pozytywnie przełoży się na każdy aspekt Twojego życia,

 

  • zaczniesz lepiej rozumieć ze słuchu, będziesz mieć wrażenie, że ktoś wyciągnął Ci korki z uszu!

 

  • przekonasz się, że dobra wymowa jest rezultatem odpowiednich ćwiczeń i NIE jest zarezerwowana tylko dla osób utalentowanych językowo,

 

  • nabierzesz wiary w swoje umiejętności, przestaniesz się stresować swoim angielskim i zaczniesz zauważać nowe możliwości,

 

  • będziesz czuć dumę i satysfakcję z samej_ego siebie, że inwestujesz w swój rozwój zamiast stać w miejscu.

Jak wygląda ta metoda? Dlaczego działa?

Kurs wymowy składa się z 14 modułów.

To 14 skoncentrowanych pigułek wiedzy, które krok po kroku, w przystępny sposób wprowadzą Cię w tajniki angielskiej fonetyki!

Dzięki dostępowi do kursu na platformie będziesz mógł_a na spokojnie odsłuchiwać nagrania i uczyć się razem ze mną, w zaciszu i komforcie Twojego domu.

Wideo i pliki audio możesz odtwarzać ile razy chcesz, aż wszystko przyswoisz, w swoim tempie.

Nie musisz nikogo prosić o powtórzenie, nie musisz jechać przez pół miasta na lekcje, nie musisz stresować się innymi osobami w grupie.

Będziesz powtarzać, ćwiczyć, aż osiągniesz swój cel.

 

 Co jakiś czas spotykamy się online 1:1, korygujemy niedociągnięcia i vuola! 

 

 

kurs wymowy

Każdy moduł kursu zawiera:

-autorskie lekcje wideo,

-ćwiczenia audio w formacie mp3,

-ćwiczenia bazujące na wideo Youtube,

-karty pracy do monitorowania postępu,

-wsparcie z mojej strony, odpowiadam na wszystkie pytania!

To jeszcze nie wszystko!

Dodatkowo otrzymasz DWA SUPER BONUSY:

 1. SEKRETY MOWY NATIVE SPEAKERÓW– niezbędna wiedza, aby być w stanie rozumieć autentyczną, szybką angielszczyznę i mówić płynnie i naturalnie.

2. SŁOWA KOSZMARKI– trening wymowy trudnych i nagminnie maltretowanych słów, czyli tych wszystkich although, through, thorough, thought na których już nigdy nie będziesz się zacinać!

WPISZ W KOSZYKU KOD ZNIŻKOWY PRO, ABY CENA KURSA SPADŁA DO 597zł

Często pytacie o....

Kiedy otrzymam dostęp do platformy? Jak rozpoczyna się kurs?

Dane do logowania na platformie otrzymasz od razu po dokonaniu płatności i dostaniesz je również na maila.  Robiąc moduły po kolei zrobisz największy postęp, po wiedza ułożona jest w logiczną układankę, efektem końcowym której, jest piękna wymowa. Po zakupie kursu proszę Cię o przesłanie krótkiego nagrania, w którym czytasz zestaw słów i zdań po angielsku, abym mogła mieć wgląd na to, jakie obszary wymowy trzeba poprawić i podpowiem Ci od jakich modułów zacząć kurs.

Nie jestem pewna_y czy dam sobie radę się tego nauczyć ...

Jeśli wyznaczysz sobie cel i konsekwentnie będziesz realizować moduł po module, dasz radę! Dobra wymowa to nie efekt czarów, tylko efekt nabycia wiedzy i odpowiednich ćwiczeń. Moi kursanci mówią, że ten kurs bardzo otwiera oczy, pokazuje rzeczy, o których nikt wcześniej nie mówił. Oczywiście, że błędy mogą Ci się dalej przytrafiać, ale będziesz wiedzieć dlaczego się pojawiły oraz jak je korygować.

Czy to się naprawdę przyda?

Odpowiem zadziornie, ale szczerze. To Ci się nie przyda! Dobra wymowa to konieczność, jeśli chcesz być w stanie swobodnie i bez stresu komunikować się po angielsku.

Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

Pierwsze postępy zobaczysz już po pierwszym module. Im dalej w las, tym ciekawiej i więcej momentów „AHA!”. Pamiętaj! Tyle ile włożysz w ćwiczenia, tyle wyjmiesz.

le mi zajmie zrobienie kursu?

To, jak szybko skończysz kurs zależy od tego, ile czasu realnie możesz poświecić w ciągu tygodnia na ćwiczenia. Pamiętaj, że ważna jest tutaj regularność, lepiej poświecić 15-20 minut dziennie, niż 2 bite godziny od święta. I nie wciskaj mi, że nie masz 15 minut dziennie na ćwiczenia! Masz! Buduj swoją świadomość i ćwicz każdego dnia, a efekty przyjdą szybciej niż przypuszczałeś_eś! Jeden moduł na tydzień, bądź na dwa tygodnie to wystarczający czas na przyswojenie materiału.

Czy po tym kursie będę mówić z akcentem jak native speaker?

Nie, ten kurs to nie nauka akcentu, ale nauka wymowy. Kurs opiera się na wymowie brytyjskiej, więc chcąc, czy nie chcąc Twoja wymowa nabierze brytyjskiego brzmienia. Jeśli zaangażujesz się w ćwiczenia załapiesz też brytyjską intonację zdań. Jeśli Twoją ambicją jest mówić jak native speaker, ten kurs da Ci solidne podstawy, na których możesz później szlifować akcent.

Czy nie lepiej uczyć się wymowy od native speakerów?

Jeśli Twój angielski jest na bardzo zaawansowanym poziomie, masz na to środki finansowe i masz już jakieś pojęcie o angielskiej fonetyce, jak najbardziej tak! Jednak jeśli zaczynasz swoją przygodę z wymową, sesje z native speakerem mogą być dla Ciebie zbyt trudne i przytłaczające. I nie piszę tego, aby sprzedać Ci ten kurs, po prostu wiem, że lekcje z native speakerem to nie zawsze najlepsze rozwiązanie.

Czy w kursie nauczę się alfabetu fonetycznego?

Tak, po kursie będziesz czytać transkrypcje fonetyczne jak z nut. To naprawdę nie jest trudne, a bardzo pomocne w wymowie 🙂 Zobaczysz, że to jest fajna umiejętność.

Czy w kursie jest dużo teorii?

To nie jest kurs akademicki. Nie znajdziesz w nim wykładów o systemach dźwiękowych i całej tej do niczego potrzebnej wiedzy. W kursie od razu przechodzimy do konkretów, 1% teorii, 99% praktycznych ćwiczeń. Gdyby ta cała teoria była kluczem do praktycznej nauki wymowy nie trafialiby do mnie studenci filologii, którzy przerabiają tony materiałów o fonetyce angielskiej, ale brakuje im praktycznych ćwiczeń, aby być w stanie zdać egzaminy praktyczne z mówienia, na których są oceniani pod kontem wymowy.

Co potrzebuje do kursu?

Wystarczy Ci smartfon, bądź komputer i łącze internetowe.

Na jak długo otrzymam dostęp do materiałów?

1 rok od daty rozpoczęcia kursu. Dlaczego tylko rok? A ile chcesz się tej wymowy uczyć? 10 lat? Celowo daję Ci limitu czasu, bo to sprawi, że szybciej zrobisz kurs i szybciej będziesz cieszyć się fajną wymową.

Czy wystawiasz faktury?

Tak. Dane do faktury wpisujesz w okienku w czasie dokonywania płatności i dostaniesz fakturę na maila.

W jaki sposób można dokonać opłaty?

System płatności obsługuje platforma bezpiecznych i certyfikowanych płatności Paypal i Stripe, w których możesz zapłacić kartą.

Czy mogę zapłacić przelewem?

Oczywiście. Jeśli nie możesz zapłacić kartą napisz na adres mailowy poniżej.

Czy można rozłożyć płatność na raty?

Nie ma takiej możliwości.

Jak zakupić kurs wymowy na prezent?

Przy zakupie podaj adres mailowy osoby dla której jest przeznaczony kurs. Zostanie jej przyznane miejsce na platformie z kursem i na tego maila będą przychodziły wszystkie informacje dotyczące kursu.

Masz pytania?

Nie zastanawiaj się, napisz:

marta@englishlikeapro.pl

PS. Odpowiadam na każdy mail.

Wiesz już, co zyskasz.
A co stracisz, jeśli nie dołączysz do programu?

 

Będziesz patrzeć, jak pod nosem przechodzą Ci kolejne okazje na awans…

Będziesz się wkurzać, że czas przecieka Ci przez palce, a Ty nie realizujesz swojego potencjału…

Będziesz patrzeć, jak Twoi znajomi się rozwijają, a Ty stoisz w miejscu…

Będziesz się głowić, jak wymawiać słowa, zamiast skupić się na tym, co chcesz powiedzieć…

Będziesz siedzieć cicho podczas spotkań w pracy zamiast pewnie zabierać głos…

 

Jeśli któreś z tych zdań Cię rusza, zrób sobie przysługę i zainwestuj w swój rozwój- nową wymowa to większa pewność siebie i większe możliwości!

Nie pozwól, aby Twoja wymowa stanęła na przeszkodzie

Twojego rozwoju i Twojej kariery zawodowej!

Zadbaj i zainwestuj w swój rozwój!

Ten kurs to inwestycja, która zwróci Ci się wielokrotnie!

angielski biznesowy

Marta Kubacka

Jeśli tutaj jesteś, to znaczy, że szukasz pomocy z angielskim biznesowym lub wymową.


Cieszę się, że tu trafiłeś, bo właśnie w tym się specjalizuję i jestem w tym świetna!

Na codzień pomagam pracownikom korporacji i profesjonalistom przejść transformację językową. 

Moją misją jest, aby Polacy pokazali swój pełen potencjał i mówili pewnie po angielsku.

Jestem praktykiem.

Poza kwalifikacjami jako lektor angielskiego (zdobyłam tytuł licencjata i magistra na uniwersytecie szkockim) i wieloletniego doświadczenia pracy jako nauczyciel angielskiego biznesowego, mam też wieloletnie doświadczenie jako koordynatorka projektów miedzynarodowych w firmie ICT w północnych Włoszech, także wiem jak „od kuchni” wygląda praca w korporacji, jaki konkretnie język jest naprawdę użyteczny i z jakimi trudnościami z językiem zmagają osoby, które na co dzień używają angielskiego w pracy.

Pokażę Ci, że nie musisz być alfą i omegą, aby swobodnie posługiwać się angielskim w sprawach zawodowych.

Ze mną uwierzysz w siebie i swój angielski!

Masz pytania?

Nie zastanawiaj się, napisz:

marta@englishlikeapro.pl

Pomogę Ci zaplanować Twoją transformację!

PS. Odpowiadam na każdy mail.

Facebook