Udało się! Teraz obejrzyj nagranie ze szkolenia na żywo.
Przygotuj sobie szklankę wody i coś do pisania i lecimy!


Podobało Ci się szkolenie i chcesz dołączyć do mojego programu?

Super!
Co zrobić, aby wziąć udział? Wystarczą 2 kroki!

KROK 1. Wypełnij krótką ankietę, która pomoże mi ocenić, czy się kwalifikujesz. 


KROK 2. W przeciągu 24 godzin odezwę się do Ciebie mailowo
i umówimy się na krótką konsultację,
na której odpowiem na Twoje pytania i zaplanujemy Twoją transformację!Wszystkie informacje o programie znajdziesz tutaj
Specjalny kod zniżkowy -500 zł obowiązuje tylko w majowej edycji programu. Otrzymasz go ode mnie po zakwalifikowaniu się na program- po wypełnieniu ankiety i przeprowadzonej  ze mną konsultacji.


Dlaczego warto uczyć się ze mną?

Joanna Flens 

Poznań

"Bardzo doceniam Twoją energię, otwartość i ogromny zasób wiedzy, zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Widać po Tobie, że pracujesz z pasją i zależy Ci na tym, aby Twoi kursanci osiągnęli jak najlepsze rezultaty. Sposób tłumaczenia dostosowujesz do kursanta/ucznia. Potrafisz nawet trudne rzeczy przedstawić w łatwy sposób, by każdy zrozumiał. Gdy miałyśmy lekcje nigdy nie czułam się negatywnie przez Ciebie oceniana, nawet jak popełniamy podstawowe błędy językowe. Na każdej lekcji zarażałaś mnie swoją pozytywną energią:) Pracę z Tobą poleciłabym osobom, które są zmęczone tradycyjnymi szkołami językowymi, gdzie brakuje indywidualnego podejścia do ucznia. Osobom, które szukają nowego i bardziej efektywnego sposobu nauki języka angielskiego. Osobom, które chcą zobaczyć pierwsze prawdziwe efekty swojej pracy nad angielskim już po kilku lekcjach, a nie po kilku miesiącach tradycyjnego kursu w szkole językowej

Marta, jeszcze raz chciałam Ci podziękować za nasze wspólne lekcje oraz za dostęp do twojego kursu on-line. Dobra wymowa bardzo pomaga we wzroście pewności siebie w mówieniu. 

Kurs z Tobą to była bardzo  dobra inwestycja.  

Powiem Ci, że czuję mega satysfakcję, że ta cała praca 

przyniosła takie widoczne rezultaty.  Bez lekcji z Tobą nigdy bym nie osiągnęła takiej poprawności, nie miała takich efektów."

Magdalena Krupska

Radca prawny, Warszawa

Jako prawniczka mam codzienny kontakt z klientami zagranicznymi i odkąd zaczęłam pracować nad wymową wzrósł mój komfort pracy. Już nie stresuje mnie perspektywa rozmowy z Brytyjczykami, widzę że jestem dużo lepiej rozumiana, a co najważniejsze - to ja wreszcie zaczęłam rozumieć native speakerów. To kolosalna zmiana w moim rozwoju. Wiedza, która zdobywam na zajęciach daje mi dużo pewności siebie. Kurs polecam wszystkim osobom, które na co dzień pracują z klientami zagranicznymi. Kurs jest przemyślany i ma bardzo dużo praktycznych ćwiczeń. W opanowaniu nowych dźwięków bardzo pomagają mi "triki", które tłumaczy Marta. Kurs jest bardzo intensywny i totalnie zmienia myślenie o wymowie angielskiej. Mimo, że uczę się angielskiego już od 20 lat, to dopiero teraz zrozumiałam jak wiele błędów popełniałam i jaki "śmietnik" fonetyczny był w mojej głowie. Kurs uporządkował moją wiedzę i pomógł mi mówić profesjonalnie po angielsku".

Dorota Korczewa

Psycholog, Alicante

"Kurs wymowy Marty to absolutny game changer. Kupując go nie spodziewałam się czegoś tak wielkiego. Polecam każdej ambitnej i wymagającej osobie, która chce wskoczyć ze swoją wymową na poziom PRO, nabrać pewności siebie i brzmieć profesjonalnie. Robiąc jeden moduł nie mogłam się doczekać kolejnego To nie jest nauka, to jest przyjemność i zabawa! To nie są typowe lekcje przy których trudno jest Ci się skoncentrować i ziewasz po 5 minutach. Marta tłumaczy wszystko w tak prosty, lekki i ciekawy sposób, wszystko popiera przykładami i przyprawia humorem, ciekawymi historyjkami dzięki czemu szybciej zapamiętujemy informacje. Kurs jest do tego doskonale przygotowany, ustrukturyzowany, przemyślany do najmniejszego szczegółu. Marta wyróżnia się na tle innych nauczycieli swoją niesamowitą osobowością, kreatywnością, nieprzeciętnym profesjonalizmem, zdolnościami coachingowymi i cudownym wręcz poczuciem humoru. Widać to gołym okiem, że kocha to co robi i wkłada w to całą siebie."

Prowadząca program:

Cieszę się, że tu trafiłaś!
 
Na co dzień pomagam ambitnym kobietom mówić pewnie po angielsku 
i dzięki temu zacząć w końcu realizować swoje najśmielsze cele zawodowe i marzenia

(tak, właśnie te najśmielsze, które już dawno zakopałaś, albo schowałaś do szafy!).
Przestajemy zadowalać się "jakoś tam jest, mogłoby być gorzej"- we are playing BIG here!

Uwielbiam patrzeć, jak kobiety biorą sprawy w swoje ręce, odkładają swoje wymówki na bok, zaczynają wymiatać w angielskim w pracy i zmieniają swoje życie na lepsze.  

Uparcie wierzę, że "the sky is the limit" i możesz osiągnąć to, co chcesz bez względu na zdolności i wiek (pod warunkiem, że masz dobrą strategię i rzeczywiście baaardzo tego chcesz!). 

Wiem, że stać Cię na więcej! 

Pomogę Ci uwierzyć w siebie i swój angielski!

Wskakuj na pokład and never look back!

Marta Kubacka

Założycielka English like a PRO 

"It's never too late to make the changes you need to succeed & take your English and Career further!"

Marta Kubacka

English like a PRO

 English like a PRO di Marta Maria Kubacka. Wszystkie prawa zastrzeżone.

P.IVA 03935640122    Polityka Prywatności Regulamin Polityka Newsletter  

Save your seat now!

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Scroll to Top